Arama
Filtrele
Kapat

Hultafors

Hultafors BaltaHultafors, inşaat ve endüstri sektörleri için tasarladığı el aletleri yanında kampta, doğa yürüyüşlerinde ve bahçede de kullanılabilecek ürünler üreten lider bir uluslararası markadır. Ayrıca 1883 yılında katlanır metre üreten firma, günümüzde ölçme, işaretleme, kesme, çakma işlerinizde kullanılmak üzere güvenilir el aletleri üretmeye devam ediyor.

Hultafors, üst seviye işlevselliği, hassasiyeti ve güvenilirliği ile yenilikçi el aletleri sunuyor. Her koşulda güvenebileceğiniz araçlar.

Hultafors Baltalar

Hultafors baltalar, hala geleneksel yöntemle, elde dövülmektedir. Dünyada yöntemi kullanmaya devam eden birkaç firmadan biri de Hultafors.

Güçlü Malzeme

Baltalar, İsveç balta çeliğinden üretilir ve son halini alana kadar defalarca dövülür. Bu pahalı bir yöntemdir ancak çeliğin yoğunluğunu ve dolayısıyla balta dayanıklılığını ve ömrünü artırır, özellikle de sadece birkaç vuruşla dövülmüş baltalara kıyasla.

Hultafors, kesme doğrama dahil olmak üzere bir dizi farklı uygulamalar için tasarlanmış baltalar üretiyor. Ayrıca avcılık, kamp ve sporda da kullanılabilecek baltalar bulabilirsiniz.

Hultafors Balta CampandTravel'da

Göster
Sıralama
Her Sayfada ürün

Hultafors Hatchet H 006 SV Balta 840025

Sap Uzunluğu: 37,5 cm
1899,99 TL

Hultafors Hatchet H 009 SV Balta 840086

Sap Uzunluğu: 50 cm
2299,99 TL